بهترین وکیل رابطه نامشروع در مشهد

 

پرونده رابطه نامشروع به دلیل اینکه با آبرو حیثیت انسانها در ارتباط هست

و از جرایم کیفری است که در  سوابق اجتماعی فرد موثر است

نیاز  بهترین وکیل پرونده رابطه نامشروع در مشهد

جهت طرح شکایت جرم رابطه نامشروع

یا دفاع از اتهام رابطه دارد.

   اخذ نوبت 253  20 360 051

مشاوره تلفنی 09155003417

نحو اثبات جرم رابطه نامشروع 

مسلماً این بزه با اقرار شهادت شهود و علم قاضی قابل اثبات است و لیکن گاهی ادله ای همچون پرینت مکالمات، پیامک ها و نیز تصویر، فیلم و صوت روابط بین زن و مرد که علقه زوجیت بین آنها نبوده و حاکی از رابطه عاشقانه و یا جنسی باشد، در مواردی که از طریق رسانه های جمعی مانند تلفنی، موبایل های هوشمند، کامپیوترها و شبکه های مجازی مانند؛ تلگرام، اینستاگرام و…. واقع می گردد نیز قابل اثبات است.

مرتبط :

وکیل کیفری جرم رابطه نامشروع در مشهد

وکیل خوب پایه یک دادگستری در مشهد

وکلای خوب کیفری در مشهد

 

ضرورت استفاده از وکیل در جرم رابطه نامشروع

اگر چنانچه طرفین در رابطه نامشروع متهم گردیدند دفاعیاتی موجه داشته باشند و به طور مثال مدعی باشند که فاقد عنصر معنوی و فاقد قصد انجام جرم بوده اند مسلماً محکوم نخواهند شد فلذا دفاع بهترین وکیل پرونده رابطه نامشروع در مشهد که می تواند عنوان بهترین وکیل در مشهد را داشته باشد به ایشان می تواند کمک کند که قاضی دادسرا و یا دادگاه ایشان را تبرئه نماید و یا اگر به شهود تعرفه شده و یا حتی گزارش مرجع انتظامی معترض باشند، اظهارات وکیل جرم رابطه نامشروع و دفاعیات وی کارساز خواهد بود.

 

وکیل رابطه نامشروع در مشهد : در مواردی زن و شوهر جهت حاضر نمودن طرف مقابل به طلاق توافقی ، یا اخذ امتیاز نامتعارف اقدام به تهدید می نمایند که دلایل محکمه پسندی نیز جهت داشتن ارتباط نامشروع طرف مقابل ندارند ، که بهتر است در چنین مواردی با وکیل طلاق توافقی در مشهد  مشورت نموده سپس تصمیم بگیرید.

 مشاوره  با وکیل رابطه نامشروع در مشهد 09155003417

دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button