وکیل جرایم رایانه ای در مشهد ( سایبری، اینترنتی ) - وکیل پایه یک دادگستری در مشهد

پست های مشابه در وکیل مدافع

وکیل جرایم رایانه ای در مشهد ( سایبری، اینترنتی ) – وکیل پایه یک دادگستری در مشهد

وبلاگ،

وکیل جرایم رایانه ای در مشهد

وکیل جرایم رایانه ای در مشهد

وکیل جرایم رایانه ای در مشهد

 

وکیل جرایم سایبری در مشهد ، وکیل جرایم اینترنتی در مشهد ، بهترین وکیل جرایم اینترنتی در مشهد ، بهترین وکیل جرایم سایبری مشهد

 

وکالت تخصصی جرایم رایانه ای (سایبری ، اینترنتی )

05136020253       09155003417     

 

وکیل جرایم رایانه ای در مشهد ، جرایم رایانه ای در سه بخش جرایم و مجازات ها ، آیین دادرسی و سایر مقررات تنظیم شده است. روند روبه رشد همراه با پیچیده تر شدن شیوه های ارتکاب جرم در فضای سایبر ،  انجام اصلاحات و تصویب این قانون را می طلبید.

 

جرم رایانه ای

جرایم رایانه‌ای به آن دسته از جرائمی اطلاق می‌شود که موضوع و هدف جرم رایانه باشد یا جرم از طریق رایانه صورت بگیرد. اگر رایانه به شبکه اینترنت هم وصل باشد در این صورت مصداق جرم اینترنتی پیدا می‌کند. وکیل جرایم رایانه ای در مشهد  می گوید جرم اینترنتی جرمی است که در فضای مجازی واقع می‌شود.

 

شکایت جرایم رایانه

رسیدگی به شکایت جرم رایانه ای در مشهد همانند سایر شکایت های کیفری مستلزم تنظیم شکواییه است . بهتر است قبل از اقدام به طرح شکایت جرم اینترنتی ، موضوع را با یک وکیل جرایم رایانه ای مشهد در میان بگذارید و تمام مدارک را نیز به رویت وکیل برسانید ، وکیل دادگستری در صورتی که دلایل شما را قوی بداند راهنمایی به شکایت می کند.

 

دفاع جرایم رایانه ای

با توجه به اینکه اصطلاحات و مفاهیم جرم رایانه ای، تخصصی می باشد و نیازمند تسلط کامل بر قانون مجازات، قانون جرایم رایانه ای و  همچنین دانش کامپیوتر می باشد بهتر است دفاع پرونده خود به وکیل متخصص جرم رایانه ای بسپارید. مطابق قانون آیین دادرسی کیفری ، متهم حق داشتن وکیل دادگستری در مرحله تحقیقات مقدماتی ( دادسرای  جرایم رایانه ا ی و پلیس فتا )  را نیز دارد.

 

نحوه رسیدگی جرایم رایانه ای

با توجه با تخصصی بودن جرایم رایانه ای و از طرفی سهولت دسترسی مردم مشهد،  دادسرای مخصوصی به نام دادسرای جرایم رایانه ای در مشهد تشکیل شده استکه  به شکایت مربوط به فضای مجازی رسیدگی و تحقیقات لازم را انجام می دهد .و در صورت توجه اتهام رایانه ای با صدور کیفرخواست ، پرونده را به دادگاه کیفری2 مشهد ارسال می نماید.داشتن وکیل دادگستری در مشهد که تخصصی در حیطه جرایم رایانه ای کار می کند بسیارمهم است

 

صلاحیت دادسرای جرایم رایانه ای

1. دسترسی غیر مجاز به داده ها و یا سیستم های رایانه ای  و مخابراتی حفظ شده

2. شنود غیر مجاز

3. جاسوسی رایانه ای (هک تلگرام)

4. تخریب و اخلال در داده ها و سیستم های رایانه ای و مخابراتی

5. سرقت  و کلاهبرداری رایانه

6. جرایم علیه عفت و اخلاق عمومی به وسیله سیستم های رایانه ای و مخابراتی

7. هتک هیثیت و نشر اکاذیب

8. تولید یا انتشار یا توزیع یا معامله داده ها یا نرم افزار هایی که صرفا به منظور ارتکاب جرایم رایانه ای به کار می رود.

9. فروش و انتشار و یا در دسترس قرار دادن گذر واژه ها یا هر داده ای که امکان دسترسی غیر مجاز به داده ها یا سیستم های رایانه ای یا

مخابراتی متعلق به دیگری را فراهم می کند.

 

 وکیل جرایم رایانه ای

از آنجایی که اکثر افراد اطلاعات کامل از قوانین و روند رسیدگی به پرونده های جرایم رایانه ای ندارند، چه بسا با یک اظهار یا طرح دعوا اشتباه یا ناقص ، امکان پیروزی در پرونده را از دست می دهند. در این راستا وکیل جرایم رایانه ای در مشهد که به طور تخصصی در حیطه فضای مجازی و اینترنتی وکالت می نماید به کمک شهروندان می آید.

لازم به ذکر است تصمیم نهایی را مرجع قضایی می گیرد ولی اقدامات و دفاعیات بهترین وکیل جرایم رایانه ای  نیز بسیار موثر است،پس بهتراست قبل از هر اقدامی ابتدا با یک وکیل خوب جرایم رایانه ای  مشورت کنید. چرا که در بعضی موارد با راسال یک اظهارنامه دقیق  واصولی نیازی به شکایت کیفری ندارد.

 

وکیل جرایم سایبری در مشهد

وکیل جرایم سایبری در مشهد

وکیل جرایم سایبری در مشهد

 

جرایم سایبری

در اواسط دهه 90 با گسترش شبکه های بین المللی و ارتباطات ماهواره ای، نسل سوم جرایم کامپیوتری، تحت عنوان جرایم سایبری (مجازی) یا جرم در محیط سایبر شکل گرفته است.به این ترتیب جرایم اینترنتی را می‌توان مکمل جرایم کامپیوتری دانست، به خصوص اینکه جرایم نسل سوم کامپیوتری که به جرایم در محیط مجازی معروف است،

که از نظر وکیل جرایم سایبری در مشهد ، جرایم سایبر غالبا از طریق این شبکه جهانی به وقوع می‌پیوندد

 

انواع جرایم سایبری

جاسوسی رایانه ای، سابوتاژ رایانه ای، جعل کامپیوتری،

افترا و نشر اطلاعات از طریق پست الکترونیک،

تحصیل نامشروع پول،  هک تله گرام ، مدلینگ،

جرایم ناظر به کپی رایت و برنامه ها، جرایم  در تجارت الکترونیک،

جرم تله گرام ، جرم اینستاگرام ( وکیل جرایم سایبری در مشهد )

 

وکیل سایبری

با توجه به گستردگی شاخه های حقوق و از طرفی افزایش روز افزون مردم به اینترنت و فضای مجازی جرایم مربوط به سایبری نیز در مشهد افزایش داشته است. غالبا در انواع بزه و جرم های واقع شدن در فضای اینترنت ، به دلیل ماهیت فنی بودن آن برای پیگیری،  نیاز به بهترین وکیل جرایم سایبری مشهد  دارند به طوری که پیشبرد و اظهار درست و صحیح در به نتیجه رسیدن موفق پرونده در این حوزه اهمیت بسیار بالایی دارد.

بعصی از وکلای دادگستری مشهد در زمینه پرونده های جرایم سایبری کار می کنند .چرا که یک وکیل خوب جرایم سایبری در مشهد بایستی علاوه بر تسلط بر قوانین جزایی بایستی به اصطلاحات فناوری اطلاعات و ارتباطات نیز اشراف داشته باشد تابتواند از حقوق موکل به خوبی دفاع نماید.

 

وکیل جرایم اینترنتی در مشهد

 

وکیل جرایم اینترنتی در مشهد

وکیل جرایم اینترنتی در مشهد

تاریخچه مشخصی از پیدایش جرم اینترنتی و رایانه ای زمان وجود ندارد، این جرایم را باید زاییده و نتیجه تکنولوژی ارتباطی و اطلاعاتی دانست. در بیشتر کشورهای دنیا جرایم اینترنتی بعنوان یک معضل حاد و بسیار مهم تلقی میگردد و دولتها درصدد پیدا نمودن راه حلهای مختلفی در جهت جلوگیری از وقوع آن میباشند

اولین جرم اینترنتی در ایران در 26 خرداد 1378 به وقوع پیوست. یک کارگر چاپخانه و یک دانشجوی کامپیوتر در کرمان اقدام به جعل چک های تضمینی مسافرتی کردند و چون تفاوت و تمایزی چندان بین جرم کامپیوتری و جرم اینترنتی وجود ندارد، عمل آن ها به عنوان جرم اینترنتی محسوب کردند.

 

جرایم اینترنتی

مطابق قانون جرایم رایانه ای رفتارهايي شامل ( دسترسي غير مجاز ، جاسوسي رايانه اي ،جعل رايانه اي، تخريب و اخلال در دادها، اتشار تصاویر مبتذل، جرايم عليه عفت و اخلاق عمومي، هتك حيثيت عمومي و نشر اكاذيب، هرزه نگاری، افشای عكس و تصاویر خصوصی در تله گرام ، اینستاگرام و … چنانچه از طريق سامانه كامپيوتري انجام شود ، جرم تلقي ميگردد .

 

وکیل جرایم اینترنتی

وکیل جرایم اینترنتی در مشهد ، اطلاعات عامه مردم درمورد پرونده های جرایم اینترنتی بسیار کم است. همین مورد سبب شده تا امروزه وکیل جرایم اینترنتی یکی از مهم ترین و بروز ترین شاخه ها در امر وکالت محسوب شود.

از همین رو در برخورد با جرایم سایبری، مراجعه به وکیل خوب جرایم اینترنتی در مشهد که متخصص در این حوزه بوده و بر این بخش جدید از جرایم تسلط کافی داشته باشد، میتواند کمک زیادی به احقاق حق زیان دیدگان بنماید.

 

tag :بهترین وکیل جرایم رایانه ای در مشهد ، بهترین وکیل جرایم اینترنتی در مشهد


0 دیدگاه

آخرین دیدگاه‌ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0دیدگاه فرستاده شده است.
تماس