وکیل خانواده مشهد - وکیل در مشهد - 09155003417 - وکیل خوب در مشهد

پست های مشابه در وکیل مدافع

وکیل خانواده مشهد

وبلاگ،

وکیل خانواده در مشهد – بیشتر افراد علاقه مند هستند پرونده های مربوط به دادگاه خانواده را به وکیل خوب خانواده در مشهد محول کنند. چرا که پرونده‌های قضایی اغلب ماهیت پیچیده‌ای دارند و همه چیز آن‌گونه که در ظاهر ساده به نظر می‌رسد نیست. یک اختلاف ممکن است ادامه پیدا کند و با کشیده شدن کار به جاهای باریک، انواع و اقسام شکایت‌ها مطرح شود.که در این مواقع ضرورت دخالت یک وکیل خانواده در مشهد که متعهد ،متخصص و دلسوز باشد، بیشتر احساس می شود.

حق مطالبه مهریه در انواع طلاق

در طلاق توافقی : وکیل خانواده در مشهد:اولین  موضوع اینه که  زن هیچ اجبار یا الزامی برای بخشیدن مهریه ندارد
منظور از طلاق توافقی ، طلاقی هست که زن و شوهر باهم دیگه سر تک تک موارد طلاق و جدایی مذاکره میکنن و به توافق میرسن با این شرایط از هم جدا شن این توافق ها باید مهریه ، نفقه ، حضانت و ملاقات بچه ها و حتی جهیزیه تعیین و تکلیف بشن پس شرایط بخشیدن ، گرفتن یا اقساطی کردن مهریه در حالت طلاق توافقی زمانی هست هر دو نفر شرایط یکدیگر رو بپذیریند.

طلاق غیابی : در طلاق غیابی اگر طلاق به خواست مرد باشه(یعنی زن کاملا با طلاق مخالف باشه) باید تمام حق و حقوق زن پرداخت شه (به صورت نقد یا اقساط بحث جدایی هست)

طلاق  به در خواست زوج : در طلاقی که به درخواست زن هست (و مرد کاملا مخالف هست) معمولا به دلیل سهولت گرفتن نظر دادگاه و قاضی با طلاق زن کل مهریه یا بخشی شو میبخشه تا کراهت ش به شوهرش رو نشون بده (فراموش نکنید این موضوع اختیاری ای و اجبار و الزامی نداره).

 

 

 

 

 

 


0 دیدگاه

آخرین دیدگاه‌ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0دیدگاه فرستاده شده است.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.