شهریور 1, 1398

وکیل طلاق در مشهد – وکیل خانواده در مشهد – وکیل مشهد

  • توسط گروه وکلای برتر
  • ۲ سال قبل
  • 0
بهترین-وکیل-طلاق در مشهد

 وکیل طلاق در مشهد – وکیل خانواده در مشهد

بهترین وکیل طلاق در مشهد

بهترین وکیل طلاق در مشهد

 وکیل طلاق در مشهد ، چنانچه به دنبال انتخاب یک وکیل خانواده در مشهد جهت طرح دعوای خود یا دفاع پرونده خود اعم از حقوقی، کیفری یا خانواده هستید ، بهتر است وکیلی را انتخاب  کنید که با داشتن احاطه و اشراف کافی به مسائل حقوقی و داشتن تخصص لازم در پرونده های ارجاعی به وی بتواند در تنگناهای دادرسی موکل خود را به نحو صحیح راهنمایی و هدایت نماید.

 

مشاوره و وکالت در امور حقوقی، کیفری و خانواده 

3417 500 0915 – 253 20 360 (051)

 

مشهد – بین فرامرز 19و21 – مجتمع تجاری خاتم

طبقه 3 – واحد 4 ( با تعیین وقت قبلی )

 

کسی را می توان شایسته وکیل خوب دانست که پرونده موکل را به بهترین نحو انجام دهد و مساله موکل را مساله خودش محسوب کند و در حدی برای کار موکل دغدغه داشته باشد که نسبت به کار خود دارد .اعتبار  یک وکیل پایه دادگستری در مشهد به تلاشی است که برای به نتیجه رسیدن ، تک تک پرونده های موکلین خود انجام می دهد  .

طبیعی است که انسان همیشه به دنبال بهترین ها بوده است و وکالت نیز از این موضوع مستثنی نبوده است. مردم مشهد در هنگام بروز مشکلات قضایی و قرار گرفتن در ابهام و نگرانی به دنبال بهترین وکیل دادگستری برای موضوع پرونده خود هستند و برایشان جای سوال است که بهترین وکیل مشهد کیست ؟

اغراق آمیز است که  در ایران یا شهر مشهد یک وکیل دادگستری را بعنوان بهترین وکیل در مشهد معرفی کنیم چرا که شاخه های مربوط به کار وکالت بسیار متنوع و پیچیده می باشد و یک وکیل دادگستری نمی تواند بر تمام مباحث حقوقی تسلط کافی داشته باشد .

برای انتخاب وکیل طلاق در مشهد به جای تمرکز و دقت بر روی سن و جنسیت وکیل دادگستری در مشهد ، در مورد توانایی های او در انجام موضوع پرونده تمرکز کنید. این که گاهی می شنوید وکلای سالخورده باتجربه تر هستند یا وکلای جوان پیگیرتر از مسن ها هستند و یا این که خانم ها دلسوزتر از آقایان هستند یا آقایان شجاعت بیشتری در مواجهه با محاکم دارند، همه و همه نسبی است و عکس همه آن ها نیز صادق است.

پس بهتر است برای انتخاب  وکیل خانواده در مشهد به جای تمرکز بر روی این موارد بر روی خصوصیاتی همچون حسن شهرت، امانتداری و توانایی های علمی وکیل پایه یک دادگستری  تمر کز نمود .

اهمیت وکیل در دعاوی خانواده در مشهد

فرصت های پیش آمده آن هم در جلسه دادگاه خانواده مشهد بسیار کوتاه و حیاتی است به گونه ای که ممکن است این مهم توسط یک وکیل خانواده بی تجربه از دست برود و کار به دشواری برخورد میکند . لذا توصیه می شود حتی اگر قصد محول نمودن پرونده طلاق خود به وکیل دادگستری درمشهد  را ندارید از مشاوره  وکیل طلاق در مشهد بهره مند شوید .

برای اینکه بتوانید وکیل خوب برای طلاق در مشهد را تشخیص دهید توصیه می شود حضور خود را نزد وکیل خانواده خوب در مشهد ( متخصص ) و غیر متخصص تجربه تا تفاوت را درک کنید. شما می توانید با شماره وکیل خانواده در مشهد به راحتی موضوع خود را به صورت تلفنی با لیستی از وکلای خانواده در مشهد  مطرح نمایید و پاسخ کوتاه دریافت نمایید.

 

مزایای داشتن وکیل طلاق 

وصول حقوق مالی موکل

عدم نیاز به حضور موکل در دادگاه

عدم نیاز به حضور موکل در جلسات داوری

جلوگیری از ایجاد درگیری و تنش بین زوجین

اجرای صیغه طلاق توسط وکیل طلاق در مشهد

 

دعاوی مهم دادگاه خانواده در مشهد

 

طلاق توافقی ، طلاق از طرف زوجه ،  طلاق از طرف مرد ،

نفقه جاریه ، نفقه معوقه ، نفقه فرزند مشترک ، اجرت المثل ،

نحله ، شرط تنصیف دارایی مرد ، استراد جهیزیه

 

فسخ نکاح ، فریب در ازدواج ، اثبات نسب ، نفی نسب

اثبات زوجیت ، انکار زوجیت ، اثبات رجوع ، اهداء جنین

ممانعت از خروج فرزند از کشور ، اجازه خروج از کشور ،

 

سلب حضانت ،  منع اشتغال همسر ، تغییر جنسیت ،

الزام به ثبت واقعه ازدواج ، اجازه ازدواج ،  حضانت فرزند ،

قرار ملاقات فرزند مشترک ، تنفیذ حکم طلاق  ، حکم رشد

 

اثبات کفالت ، اثبات رجوع ، ثبت واقع رجوع ، وکیل مهریه ، تعدیل مهریه

وکیل خوب در مشهد ، حضانت ، ازدواج مجدد ، اعسار ، شماره وکیل طلاق

ممنوع الخروجی زوج ، تقسیط مهریه ، وکیل مشهد طلاق

طلاق از طرف زوج ( مرد )

حق طلاق با مرد است و صحت آن احتیاج به موافقت زن ندارد.  ولی مرد باید تمام حقوقات زن اعم از مهری ، اجرت المثل ، نفقه ، شرط تنصیف و … را پرداخت نماید . ولی اگر  تمکن مالی خوبی نداشته باشد وکیل مهریه در مشهد میتواند تقاضای اعسار از پرداخت مهریه را بدهد و در صورت پذیرش مهریه را بصورت قسطی پرداخت نماید .

وکیل طلاق در مشهد : لازم به ذکر است در دادگاه خانواده مشهد دادخواست اعسار را همزمان با دادخواست طلاق پذیرش نمی کنند یعنی ابتدا باید محکومیت به پرداخت مهریه (دادنامه بدوی) در زمینه طلاق صادر شود سپس دادخواست اعسار تقدیم گردد .

مراحل درخواست طلاق از طرف مرد در مشهد

در شهر مشهد اگر زوج بخواهد زن خود را طلاق بدهد ( در گام اول باید به دنبال یک وکیل خوب برای طلاق باشد سپس با وکیل حرفه ای و کار کشته طلاق مشاوره نماید توصیه می شود تمام مراحل پرونده طلاق خود را از همان ابتدا به یک وکیل بسپارد ) زوج یا وکیل در مشهد اقدام به اخذ نوبت مشاوره طلاق می نماید و موکل نیز باید جلسات مشاوره را شخصا شرکت نماید .

اعتبار این گواهی عدم امکان سازش صادره مدت 3 ماه از تاریخ قطعیت آن می باشد و با مراجعه زوج یا وکیل در مشهد به هر یک از دفاتر رسمی طلاق در مشهد ، نسبت به اجرای صیغه طلاق ظرف مهلت 3 ماه مذکور اقدام نماید، در صورت انقضاء مدت 3 ماه ، گواهی عدم امکان سازش مربوطه از اعتبار ساقط می گردد.

طلاق از طرف زوجه ( زن )

 حق طلاق با مرد است ، اما زن در موارد زیر می تواند تقاضای طلاق نماید :

1. تحقق شدن شرایط ضمن عقد ( بصورت چاپی در سند ازدواج وجود دارد ) .

2. داشتن وکالت در طلاق ( بلاعزل ) در ضمن عقد ازدواج یا عقد لازم دیگر

3.حدوث عسر و حرج  و اثبات آن

وکیل برای طلاق در مشهد : با توجه به اینکه اثبات موارد فوق در محکمه نیاز به تسلط بر قانون مدنی ، قانون حمایت از خانواده و همچنین رویه قضایی دارد. و مهم تر اینکه  همه شعبات دادگاه خانواده در مشهد رویه قضایی واحد ندارند ، استفاده از یک وکیل خوب برای طلاق در شهر مشهد میتواند شما را در راه رسیدن به خواسته و حقوق قانونی خویش یاری نماید ما لیستی از بهترین وکلای خانواده در مشهد را داریم.

مراحل درخواست طلاق از طرف زن در مشهد

همانطور که گفته شد حق طلاق با مرد است و زن در صورتی که بخواهد طلاق بگیرد باید یکی از شرایط فوق را داشته باشد . در گام اول زوجه یا وکیل ایشان از طریق سایت zamantsmim.ir نسبت اخذ نوبت اینترنتی مشاوره طلاق در مشهد اقدام نماید سپس در جلسات مشاوره شرکت کند بعد از اتمام جلسات مشاوره ، زوجه یا وکیل ایشان در دفتر خدمات قضایی حاضر و دادخواست طلاق خود را به طرفیت زوج به دادگاه خانواده مشهد ارسال می نمایند.

وکیل خوب برای طلاق در مشهد

وکیل خوب برای طلاق در مشهد

وکیل خوب برای طلاق در مشهد

ویژگی :

1.تسلط وکیل طلاق در مشهد  بر قانون حمایت از خانواده و نظریات مشورتی

2.تسلط کامل بر رویه قضایی شعبات دادگاه خانواده مشهد

3.جلوگیری از مطرح شدن پرونده های متعدد توسط زوجین

4. حفظ آرامش و جلوگیری از اختلافات و تنش ها

5.گزارش به موکل توسط وکیل طلاق مشهد

یک وکیل خوب برای طلاق در مشهد ، همچنین برای موفقیت در پرونده های موکلین، بایستی واجد اطلاعات حقوقی به روز بوده و همچنین به قانون اجرای احکام  و قانون اجرای محکومیت های مالی در خصوص مهریه، اشراف کامل داشته باشد که چنین وکیلی می تواند عنوان یکی از بهترین وکلای مشهد را نیز داشته باشد.

یک وکیل حرفه ای و کارکشته طلاق در مشهد برای پرونده موکلش نهایت تلاش خود را می کند ولی هیچ تضمینی برای نتیجه ندارد چرا که تصمیم نهایی را قاضی محترم می گیرد.اگر وکیلی حتی بهترین وکیل در مشهد نیز باشد هیچ وقت نباید پرونده موکل را تضمین نماید که این کار بر خلاق شان وکیل است ولی در هر حال از هیچ تلاش و کوششی برای حصول بهترین نتیجه، دریغ نمی کند.

لیست مواردی که زن می تواند تقاضای طلاق نماید :

1.عدم پرداخت نفقه زن به مدت شش ماه

2.بدرفتاری غیر قابل تحمل مرد با زن و فرزندان

3.بیماری خطرناک غیر درمان مرد در حدی که سلامت زن را به خطر اندازد

4.دیوانه بودن مرد در زمانی که امکان فسخ نباشد.

5.اشتغال مرد به کاری که به حیثیت و آبروی زن و مصالح خانوادگی او لطمه می‌‌زند.

6.محکومیت به حبس در حال اجرا از 5 سال به بالا ( مرد در زندان باشد )

7.اعتیادی که به اساس زندگی خانوادگی ضرر بزند مانند اعتیادی که منجر به بیکاری مرد شود.

8.ترک زندگی بدون علت خانواده یا غیبت یکسره به مدت 6 ماه بدون دلیل موجه.

9.محکومیت قطعی کیفری زوج در اثر ارتکاب به جرمی، که اجرای مجازاتش آبرو و موقعیت زن رابه خطر بیاندازد.

10.باردار نشدن زن از مرد پس از 5 سال زندگی مشترک

11.مفقودالاثر شدن زوج به مدت طولانی( به مدت 6 ماه از زمان مراجعه زوجه به دادگاه)

12.ازدواج مجدد مرد بدون اجازه همسرش.

 

مطالب مرتبط

فسخ نکاح در چه مواردی صورت می گیرد

حکم طلاق صادره در خارج از کشور

حق حبس زن و شرایط اعمال آن

عدم حضور زوج در دفترخانه طلاق

شرط تعلق نصف دارایی به زن

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »
تماس مستقیم
رزرو مشاوره حضوری با وکلای پایه یک۰۹۱۵۵۰۰۳۴۱۷
+