وکیل طلاق در مشهد – بهترین وکیل خانواده در مشهد – وکیل پایه یک دادگستری

مقالات,
بهترین-وکیل-طلاق در مشهد

 وکیل طلاق در مشهد – وکیل خانواده در مشهد

وکیل طلاق در مشهد ، چنانچه به دنبال انتخاب یک وکیل خانواده در مشهد جهت طرح دعوای خود یا دفاع پرونده خود اعم از حقوقی، کیفری یا خانواده هستید ، بهتر است وکیلی را انتخاب کنید که با داشتن احاطه و اشراف کافی به مسائل حقوقی و داشتن تخصص لازم در پرونده های ارجاعی به وی بتواند در تنگناهای دادرسی موکل خود را به  بهترین نحو راهنمایی و هدایت نماید.

تیم تخصصی وکلای پایه یک دادگستری

کسی را می توان شایسته وکیل خوب دانست که پرونده موکل را به بهترین نحو انجام دهد و مساله موکل را مساله خودش محسوب کند و در حدی برای کار موکل دغدغه داشته باشد که نسبت به کار خود دارد .اعتبار  یک وکیل طلاق در مشهد به تلاشی است که برای به نتیجه رسیدن ، تک تک پرونده های موکلین خود انجام می دهد  .

طبیعی است که انسان همیشه به دنبال بهترین ها بوده است و وکالت نیز از این موضوع مستثنی نبوده است. مردم مشهد در هنگام بروز مشکلات قضایی و قرار گرفتن در ابهام و نگرانی به دنبال بهترین وکیل طلاق برای موضوع پرونده خود هستند و برایشان جای سوال است که بهترین وکیل مشهد کیست ؟

اغراق آمیز است که  در ایران یا شهر مشهد یک وکیل دادگستری را بعنوان بهترین وکیل در مشهد معرفی کنیم چرا که شاخه های مربوط به کار وکالت بسیار متنوع و پیچیده می باشد و یک وکیل دادگستری نمی تواند بر تمام مباحث حقوقی تسلط کافی داشته باشد .

برای انتخاب وکیل طلاق در مشهد به جای تمرکز و دقت بر روی سن و جنسیت وکیل دادگستری در مشهد ، در مورد توانایی های او در انجام موضوع پرونده تمرکز کنید. این که گاهی می شنوید وکلای سالخورده باتجربه تر هستند یا وکلای جوان پیگیرتر از مسن ها هستند و یا این که خانم ها دلسوزتر از آقایان هستند یا آقایان شجاعت بیشتری در مواجهه با محاکم دارند، همه و همه نسبی است و عکس همه آن ها نیز صادق است.

پس بهتر است برای انتخاب  وکیل خانواده در مشهد به جای تمرکز بر روی این موارد بر روی خصوصیاتی همچون حسن شهرت، امانتداری و توانایی های علمی وکیل پایه یک دادگستری  تمر کز نمود .

 وکیل دعاوی خانواده در مشهد

 

فرصت های پیش آمده آن هم در جلسه دادگاه خانواده مشهد بسیار کوتاه و حیاتی است به گونه ای که ممکن است این مهم توسط یک وکیل خانواده بی تجربه از دست برود و کار به دشواری برخورد میکند . لذا توصیه می شود حتی اگر قصد محول نمودن پرونده طلاق خود به وکیل دادگستری درمشهد  را ندارید از مشاوره  وکیل طلاق در مشهد بهره مند شوید .

برای اینکه بتوانید وکیل خوب برای طلاق در مشهد را تشخیص دهید توصیه می شود حضور خود را نزد وکیل خانواده خوب در مشهد ( متخصص ) و غیر متخصص تجربه تا تفاوت را درک کنید. شما می توانید با شماره وکیل خانواده در مشهد به راحتی موضوع خود را به صورت تلفنی با لیستی از وکلای خانواده در مشهد  مطرح نمایید و پاسخ کوتاه دریافت نمایید.

 

مزایای داشتن وکیل طلاق 

وصول حقوق مالی موکل

عدم نیاز به حضور موکل در دادگاه

عدم نیاز به حضور موکل در جلسات داوری

جلوگیری از ایجاد درگیری و تنش بین زوجین

اجرای صیغه طلاق توسط وکیل طلاق در مشهد

 

دعاوی مهم دادگاه خانواده در مشهد

طلاق توافقی ، طلاق از طرف زوجه ،  طلاق از طرف مرد ،

نفقه جاریه ، نفقه معوقه ، نفقه فرزند مشترک ، اجرت المثل ،

نحله ، شرط تنصیف دارایی مرد ، استراد جهیزیه

 

فسخ نکاح ، فریب در ازدواج ، اثبات نسب ، نفی نسب

اثبات زوجیت ، انکار زوجیت ، اثبات رجوع ، اهداء جنین

ممانعت از خروج فرزند از کشور ، اجازه خروج از کشور ،

 

سلب حضانت ،  منع اشتغال همسر ، تغییر جنسیت ،

الزام به ثبت واقعه ازدواج ، اجازه ازدواج ،  حضانت فرزند ،

قرار ملاقات فرزند مشترک ، تنفیذ حکم طلاق  ، حکم رشد

 

اثبات کفالت ، اثبات رجوع ، ثبت واقع رجوع ، وکیل مهریه ، تعدیل مهریه

وکیل خوب در مشهد ، حضانت ، ازدواج مجدد ، اعسار ، شماره وکیل طلاق

ممنوع الخروجی زوج ، تقسیط مهریه ، وکیل مشهد طلاق

 

وکیل مشهد طلاق 

طلاق از طرف زوج ( مرد )

حق طلاق با مرد است و صحت آن احتیاج به موافقت زن ندارد.  ولی مرد باید تمام حقوقات زن اعم از مهری ، اجرت المثل ، نفقه ، شرط تنصیف و … را پرداخت نماید . ولی اگر  تمکن مالی خوبی نداشته باشد وکیل اعسار در مشهد میتواند تقاضای اعسار از پرداخت مهریه را بدهد و در صورت پذیرش مهریه را بصورت قسطی پرداخت نماید .

وکیل طلاق در مشهد : لازم به ذکر است در دادگاه خانواده مشهد دادخواست اعسار را همزمان با دادخواست طلاق پذیرش نمی کنند یعنی ابتدا باید محکومیت به پرداخت مهریه (دادنامه بدوی) در زمینه طلاق صادر شود سپس دادخواست اعسار تقدیم گردد .

مراحل درخواست طلاق از طرف مرد

در شهر مشهد اگر زوج بخواهد زن خود را طلاق بدهد ( در گام اول باید به دنبال یک وکیل خوب برای طلاق باشد سپس با وکیل حرفه ای و کار کشته طلاق مشاوره نماید توصیه می شود تمام مراحل پرونده طلاق خود را از همان ابتدا به یک وکیل بسپارد ) زوج یا وکیل  خانواده در مشهد،  اقدام به اخذ نوبت مشاوره طلاق می نماید و موکل نیز باید جلسات مشاوره را شخصا شرکت نماید .

اعتبار این گواهی عدم امکان سازش صادره مدت 3 ماه از تاریخ قطعیت آن می باشد و با مراجعه زوج یا وکیل در مشهد به هر یک از دفاتر رسمی طلاق در مشهد ، نسبت به اجرای صیغه طلاق ظرف مهلت 3 ماه مذکور اقدام نماید، در صورت انقضاء مدت 3 ماه ، گواهی عدم امکان سازش مربوطه از اعتبار ساقط می گردد.

 

طلاق از طرف زوجه ( زن )

 حق طلاق با مرد است ، اما زن در موارد زیر می تواند تقاضای طلاق نماید :

1. تحقق شدن شرایط ضمن عقد ( بصورت چاپی در سند ازدواج وجود دارد ) .

2. داشتن وکالت در طلاق ( بلاعزل ) در ضمن عقد ازدواج یا عقد لازم دیگر

3.حدوث عسر و حرج  و اثبات آن

وکیل برای طلاق در مشهد : با توجه به اینکه اثبات موارد فوق در محکمه نیاز به تسلط بر قانون مدنی ، قانون حمایت از خانواده و همچنین رویه قضایی دارد. و مهم تر اینکه  همه شعبات دادگاه خانواده در مشهد رویه قضایی واحد ندارند ، استفاده از یک وکیل خوب برای طلاق در شهر مشهد میتواند شما را در راه رسیدن به خواسته و حقوق قانونی خویش یاری نماید ما لیستی از بهترین وکلای خانواده در مشهد را داریم.

مراحل درخواست طلاق از طرف زن

همانطور که گفته شد حق طلاق با مرد است و زن در صورتی که بخواهد طلاق بگیرد باید یکی از شرایط فوق را داشته باشد . در گام اول زوجه یا وکیل ایشان از طریق سایت zamantsmim.ir نسبت اخذ نوبت اینترنتی مشاوره طلاق در مشهد اقدام نماید سپس در جلسات مشاوره شرکت کند بعد از اتمام جلسات مشاوره ، زوجه یا وکیل ایشان در دفتر خدمات قضایی حاضر و دادخواست طلاق خود را به طرفیت زوج به دادگاه خانواده مشهد ارسال می نمایند.

 طلاق غیابی

وکیل طلاق غیابی در مشهد

افرادی که در شهر مشهد درگیر دعاوی خانواده  هستند در مواردی به دنبال وکیل طلاق غیابی در مشهد هستند، از نظر وکیل طلاق مشهد،  منظور از طلاق غیابی یعنی صدور رای طلاق بدون حضور طرف دیگر هست که در اینطورت رای غیابی بوده و  مشمول مقررات رای غیابی و قابل واخواهی می باشد.

طلاق غیابی از طرف مرد

مطابق قانون مدنی ایران حق طلاق مرد داده شده است و زن چه در دادگاه خانواده حاضر شود و چه نشود حکم راجع به طلاق صادر می شود.اما اگر زن وکیل طلاق نداشته باشد یا در دادگاه حضور نیابد و لایحه هم ندهد رای صادره راجع به طلاق، نسبت به زن غیابی می شود و زن در مهلت 20 روز حق واخواهی دارد. در اینصورت امکان اجرای رای طلاق وجود دارد اما برای ثبت طلاق، مرد باید حق و حقوق مالی زن که عبارت است از مهریه، اجرت امثل ایام زوجیت، نفقه ایام عده، نفقه معوقه که در رای تصریح شده است را به صندوق دادگستری تودیع نماید.

 طلاق غیابی از طرف زن

طبق قانون مدنی و مقررات فقهی طلاق در اختیار مرد است و زن تنها با داشتن دلیل موجه از جمله  تخلف شروط ضمن عقد، و اثبات آن می تواند از دادگاه تقاضای طلاق کند که زن در صورت تصمیم به طلاق یکطرفه، ابتدا بایستی مشاوره های طلاق را انجام دهد سپس دادخواست طلاق از طریق دفاتر خدمات قضایی به دادگاه خانواده مشهد ارجاع میگردد. اگر زوج وکیل دادگستری انتخاب نکرده باشد، با وجود ابلاغ، در دادگاه حضور نیابد و لایحه نفرستد و برگه ی ابلاغیه به خود شخص زوج داده نشده باشد، دادگاه رای طلاق غیابی نسب به زوج صادر می کند.

 

وکیل خوب برای طلاق در مشهد

وکیل خوب برای طلاق در مشهد

ویژگی :

1.تسلط  وکیل طلاق در مشهد بر قانون حمایت از خانواده و نظریات مشورتی

2.تسلط کامل بر رویه قضایی شعبات دادگاه خانواده مشهد

3.جلوگیری از مطرح شدن پرونده های متعدد توسط زوجین

4. حفظ آرامش و جلوگیری از اختلافات و تنش ها

5.گزارش به موکل توسط وکیل طلاق مشهد

یک وکیل خوب طلاق در مشهد ، همچنین برای موفقیت در پرونده های موکلین، بایستی واجد اطلاعات حقوقی به روز بوده و همچنین به قانون اجرای احکام و قانون اجرای محکومیت های مالی در خصوص مهریه، اشراف کامل داشته باشد که چنین وکیلی می تواند عنوان یکی از بهترین وکلای مشهد را نیز داشته باشد.

همچنین یک وکیل حرفه ای و کارکشته طلاق در مشهد برای پرونده موکلش نهایت تلاش خود را می کند ولی هیچ تضمینی برای نتیجه ندارد چرا که تصمیم نهایی را قاضی محترم می گیرد.اگر وکیلی حتی بهترین وکیل در مشهد نیز باشد هیچ وقت نباید پرونده موکل را تضمین نماید که این کار بر خلاق شان وکیل است ولی در هر حال از هیچ تلاش و کوششی برای حصول بهترین نتیجه، دریغ نمی کند.

 

مطالب مرتبط

فسخ نکاح در چه مواردی صورت می گیرد

حکم طلاق صادره در خارج از کشور

حق حبس زن و شرایط اعمال آن

عدم حضور زوج در دفترخانه طلاق

شرط تعلق نصف دارایی به زن

 


0 دیدگاه

آخرین دیدگاه‌ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0دیدگاه فرستاده شده است.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.