بهترین وکیل خانواده

بهترین وکیل خانواده ، جصول بهترین نتیجه در دعاوی حقوقی کیفری خانواده توسط وکیل پایه یک دادگستری...وکالت ایرانیان مقیم خارج ازکشور… دعاوی خانواده،از شایع ترین دعاوی در دادگاه های مشهد است …

با توجه به تغییرات قانونی از جمله تصویب قانون جدید حمایت از خانواده و همچنین قانون نحوه اجرای محکومیت های مالی،اگاهی کامل از قوانین ذکر شده و همچنین رویه قضایی برای احقاق حقوق قانونی ،لازم و ضروری است. در دعاوی خانواده در مشهد،بیشتر افراد علاقه مند هستند که پروندهای خانواده خود را به وکیل متخصص خانواده در مشهد محول کنند. چرا که دعاوی خانواده در حین سادگی ، اغلب ماهیت پیچیده‌ای دارند و همه چیز آن‌گونه که در ظاهر ساده به نظر می‌رسد نیست.
وکیل خانواده در مشهد با توجه به تجربه خود در عاوی خانواده،می افزاید:یک اختلاف خانوادگی ممکن است ادامه پیدا کند و با کشیده شدن کار به جاهای باریک، انواع و اقسام شکایت‌ها مطرح شود و هزینه های زیاد بر زوجین و خانواده ها تحمیل نماید که در این مواقع ضرورت دخالت یک وکیل خانواده در مشهد،که متعهد ،متخصص و دلسوز باشد، بیشتر احساس می شود.

 

درخواست وکیل در مشهد از طریق شماره 09155003417

 

خروج از کشور زن (متاهل و مجرد)
وکیل خانواده در مشهد:خانم های مجرد تا قبل از ۱۸ سالگی با اجازه پدر یا جد پدری و در صورت فوت آنان قیم قانونی میتوانند از کشور خارج شوند.در صورتی که قیم نداشته باشد نیاز به اذن کسی نیست.طبق قانون در حال حاضر خانم مجردی که ۱۸ سال تمام دارد برای خروج از کشور نیاز به اجازه هیچ کس ندارد.وکیل خانواده مشهد -ظبق ماده ۱۸ قانون گذرنامه خانم متاهل در هر سنی باشد برای خروج از کشور به اجازه شوهر نیاز دارد و شوهر در هر زمان از اجازه خود منصرف شود میتواند با مراجعه به پلیس گذرنامه نسبت به جلوگیری از خروج همسرش اقدام نماید.در این صورت گذرنامه خانم ضبط میشود.

 

بیشتر بدانید :
وکیل نفقه در مشهد - وکیل پایه یک دادگستری - وکیل خانواده در مشهد

 مشاوره با وکیل طلاق در مشهد 

♦ بانوان در مواقع اضطراری میتوانند از دادستان اجازه خروج از کشور بگیرند.تشخیص ضرورت به عهده دادستان است و ایشان میبایست طرف ۳ روز نظر خود را اعلام کند.زنانی که با شوهر خود مقیم خارج هستند و زنانی که شوهر خارجی دارند و به تابعیت ایرانی باقی مانده اند از این شرط مستثنی هستند.
♦خانم های متاهل در موارد اضطراری مانند نیاز به درمان ، فوت بستگان درجه یک و یا ملاقات با آنها ، سفرهای زیارتی و … می توانند از دادگاه درخواست خروج از کشور نمایند.
وکیل خوب در مشهد : بهترین راه حل برای خروج زن از کشور همانطور که می دانید ، زنان متاهل با اجازه کتبی شوهر خود میتوانند از کشور خارج شوند.اما با استفاده از شرط ضمن عقد ازدواج یا وکالتنامه بعد از عقد ازدواج ، زن برای خروج از کشور با مشکلی خاصی مواجه نمیشود.
♦ ممنوعیت خروج از کشور معمولا یکی از نخستین کارهایی است که آقایان در هنگام وقوع اختلافات شدید انجام میدهند.ممکن است بعضی خانم ها فکر کنند که چون گذرنامه دارند ، فعلا مشکلی از این باب نخواهند داشت ! این تصور اشتباه است چرا که در این شرایط نیز مرد میتواند با مراجعه به اداره گذرنامه ظرف چند دقیقه همسر خود را ممنوع الخروج کند. در هنگام بروز اختلاف به جای ممنوع الخرج کردن بهتر است از طریق وکیل طلاق توافقی مشکا خود را حل نمایند.

درباره ی وکیل مدافع

مطلب پیشنهادی

تشریفات طلاق رجعی – وکیل خانواده در مشهد

تشریفات طلاق رجعی در طلاق رجعی تشریفات خاصی، طبق تبصره ی 4  ماده واحده، مقرر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس