وکیل املاک در مشهد

وکیل املاک در مشهد وکیلی است که در دعاوی حقوقی و کیفری مربوط به اموال غیر منقول تخصص دارد حرفه وکالت مستلزم دانش، تجربه و تخصص است علی الخصوص در پرونده ها و موضوعات ملکی که گاهی پیچیدگی هایی وجود دارد که وکیل املاک با تجربه می تواند کمک کند.

وکیل املاک به تمامی قوانین و آیین نامه های ثبت اشراف داشته و بنا به تجربه ای که دارد تمامی جوانب پرونده را سنجیده و پس از آن اقدام به دفاع از موکل می نماید.

وکیل املاک در مشهد

وکیل املاک در مشهد
وکیل املاک در مشهد

یکی از معیارهای تشخیص یک وکیل خوب در مشهد ، میزان تجربه وی است. علی رغم آنکه تمام وکلای دادگستری، امکان بررسی و قبول وکالت تمامی پرونده های ثبتی، کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده و … را دارند،

اما تجربه وکیل دعاوی ملکی در زمینه امور مرتبط به املاک، باعث می شود تا وی بتواند با درصد موفقیت بالاتری در تمامی دعاوی نظیر تقسیم و افراز ملک مشاع، احراز ملک مشاع، خلع ید, قلع بنا، تخلیه ملک، الزام به تنظیم سند رسمی، مطالبه اجرت المثل ایام تصرف، ابطال سند،تعدیل و افزایش اجاره بها و … قبول وکالت نماید.

یک وکیل املاک خوب باید در تمامی حوزه ها و ابعاد مختلف دعاوی ملکی دارای تجربه و تخصص باشد چرا که در مسیر یک پرونده حقوقی ملکی ممکن است نیاز به استفاده از کلیه آنها وجود داشته باشد. سرنوشت بخش عمده ای از دارایی موکل در دستان وکیل ملک است و او باید نهایت تلاش خود را به منظور موفقیت در پرونده ملکی به خرج دهد.

بیشتر بدانید :
جرح شهود - وکیل خوب در مشهد - 09155003417 - وکیل در مشهد

دعاوی وکیل ملکی

یک وکیل ملکی در مشهد با دعاوی ملکی زیادی سر و کار دارد اما برخی از دعاوی دارای موضوعات پر تکراری در مراجع قضایی هستند. برخی از این دعاوی ملکی  عبارتند از:

دعوی تخلیه ملک

دعوی رفع مزاحمت

دعوی رفع تصرف عدوانی

دعوی الزام به تحویل مبیع

دعوی فروش ملک مشاع

دعوی خلع ید

دعوی الزام به تنظیم

جهت گسترش رشته حقوقی و پیچیدگی هایی که دعاوی حقوقی و کیفری دارند لذا لازم و ضروری است که دعاوی املاک توسط وکیل ملکی در مشهد متخصص در این زمینه که سالیان سال بر روی قوانین و رویه های قضایی مختلف و متفاوت در زمینه ملک و املاک و پرونده ها و دعاوی ملکی فعالیت کرده است انجام پذیرد.

 

منبع

درباره ی وکیل مدافع

مطلب پیشنهادی

دعوی ورود ثالث

دعوی ورود ثالث – وکیل در مشهد

دعوی ورودثالث ورود ثالث عنوان دعوایی است که طی آن فردی غیر از طرفین اصلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس