وکیل متخصص اداره کار مشهد

وکیل متخصص اداره کار مشهد، وکیل در مشهد ، در صورتی که اختلافی با کارفرمای خود دارید یا اینکه می خواهید از قوانین اداره کار با دقت مطلع شوید می توانید از خدمات مشاوره ایی وکیل اداره کار در مشهد استفاده نمایید.

بیمه بیکاری

شامل افرادی است که پیش‌ازاین هم شاغل بوده‌اند و هم بیمه تامین اجتماعی را از طریق شغل خود داشته‌اند. در این حالت کارفرما، بخشی از قرارداد بیمه شما است؛ زیرا بخشی از حق بیمه شما را باید پرداخت کند. این بدین معنی است که شما باید مدرکی مبنی بر قرارداد شغلی با کارفرما داشته باشید. نتیجه آنکه اگر شما دورکاری می‌کنید، یک کسب‌وکار اینترنتی در خانه راه انداخته‌اید، خود را به صورت مستقل بیمه کرده‌اید یا مدیر هستید، نمی‌توانید از بیمه بیکاری استفاده کنید. در مواردی که شما صاحب یا مالک یک کسب‌و کار هرچند کوچک و خانوادگی هم باشید، باز هم نمی‌توانید از بیمه بیکاری استفاده کنید. تیم وکیل مشهد آماده ارائه خدمات حقوقی به صورت مشاوره و وکالت اسیت

 

شرایط شمول بیمه بیکاری

بیکاری حداکثر ۳۰ روز پس از اخراج یا اعلام عدم نیاز توسط کارفرما به اداره کار گزارش شود. گاهی بیشتر از ۳۰ روز هم ممکن است.

به صورت غیر ارادی از کار اخراج شده باشند.

تبعه کشورهای خارجی نباشند.

مستمری بگیر، بازنشسته و یا از کار افتاده کلی نباشند.

بیمه شده قبل از بیکار شدن حداقل ۶ ماه سابقه پرداخت حق بیمه داشته باشد.

بیشتر بدانید :
وکیل حضانت فرزند

در صورتی که به دلیل پایان قرارداد بیکار شده، باید حداقل یک سال سابقه بیمه داشته باشد.

بیمه شدگانی که به علت بروز حوادث غیرمترقبه بیکار می شوند،

برای دریافت مقرری بیمه بیکاری، نیاز به داشتن حداقل سابقه پرداخت حق بیمه ندارند.

 

وکیل کار 

از نظر وکیل اداره کار ، اولین چیزی که برای استفاده از خدمات بیمه بیکاری لازم است،

ارائه نامه‌ای از کارفرما مبنی بر عدم نیاز به نیروی کار است.

مشخصا باید در این نامه تاریخ آغاز این دوره عدم نیاز ذکر شود. نامه باید این نکته را بیان کند که کارفرما دیگر به آن فرد نیازی ندارد. مشاوره با بهترین وکیل  قبل از هر اقدام قانونی توصیه می شود

طبیعتا در صورت اشتغال مجدد بیمه بیکاری قطع می‌شود. البته این اشتغال مجدد باید همراه با قرارداد و ادامه پرداخت بیمه باشد. اگر شما به شغلی مشغول شوید که در آن قراردادی وجود ندارد و در نتیجه بیمه خود را نیز به‌واسطه کارفرما تمدید نمی‌کنید، می‌توانید حداکثر در طول بازه زمانی که در جدول دوم گفتیم، از بیمه بیکاری بهره‌مند شوید.

 

هر بخش از دعاوی مانند، وکیل طلاق توافقی ، وکیل دیه, وکیل چک, وکیل خانواده و… نیازمند به وکلای متخصص همان زمینه می باشند بهتر است پرونده خود را به وکیل خوب متخصص بسپارید.

درباره ی وکیل مدافع

مطلب پیشنهادی

وکیل خوب در مشهد

وکیل خوب در مشهد ، انتخاب یک وکیل خوب دادگستری در انجام یک پرونده بسیار موثر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس